Erasmus+ v Polsku

Skupinová mobilita 8 žáků v partnerské škole v Pucku na severu Polska proběhla v týdnu od pondělí 15. června do pátku 19. června 2026. Kromě prohlídky historického centra Gdaňsku jsme se podívali také na přírodní krásy pobřeží Helské kosy, kde nám počasí dovolilo i na chvíli vyzkoušet „teplotu“ Baltu. V partnerské škole jsme si prohlédli její vybavení, s polskými žáky jsme si zahráli kvíz a probrali stereotypy o našich zemích. Poslední odpoledne před odjezdem domů zbyl čas na procházku podél Puckého zálivu, kde jsme viděli důsledky eroze pobřeží a zahráli si i plážový volejbal. Polsko opět nezklamalo svou pohostinností a příjemnou atmosférou. Rádi se tam opět vrátíme.

Fotografie z pobytu naleznete ZDE.