Den učitelů se bez naší účasti nemohl obejít

Ve středu 28. března proběhla ve Společenském domě Reneta v Havířově již tradiční akce – oslavy Dne učitelů.  Na ní představitelé města v čele s primátorkou Mgr. Janou Feberovou ocenili  především pracovníky škol a školských zařízení, ale také úspěšné žáky. Je pro nás velmi příjemným zjištěním, že se naši reprezentanti opět neztratili a byli zastoupeni v každé hodnocené kategorii.

Kolektiv základní školy a víceletého gymnázia

Oceněna byla čtveřice Barbora Gavendová, Robert Gemrot, Matěj Malysa a Petr Šulc za 2. místo v celostátní matematické soutěži Náboj a úspěchy v řadě dalších vědomostních soutěží.

Žák základní školy a víceletého gymnázia

Robert Gemrot vystoupil  na pódium podruhé za přední umístění v matematických a fyzikálních soutěžích na okresní, krajské i celostátní úrovni.

Žák střední školy

Šimon Karch byl zcela zaslouženě dekorován za 7. místo v krajském kole MO kategorie A, 1. místo v kategorii Student soutěže Matematický klokan, 1. místo v krajském kole fyzikální olympiády kategorie B, 3. místo v krajském kole fyzikální olympiády kategorie A, 4. místo v celostátním kole fyzikální olympiády kategorie A, bronzovou medaili na 48. Mezinárodní fyzikální olympiádě v Indonésii.

Více foto viz fotogalerie.