Vánoční koncert

Vánoční koncert našeho gymnázia se stal už tradiční kulturní akcí konanou v předvánočním čase v evangelickém kostele v Havířově – Bludovicích. Letos se uskutečnil trochu netradičně v pátek 14. prosince.

Snažíme se, aby se do této charitativní činnosti mohli zapojit nejen studenti, kteří vystupují pravidelně na mnoha kulturních akcích, ale také ti, pro které je to výjimečná zkušenost. Každoročně se také snažíme o žánrovou pestrost, takže v programu se objevily jak skladby typické pro toto období, tak ty, které by možná někteří nečekali. Tím největším uznáním pro naši práci je obrovská divácká opora. Tak plný kostel opět předčil naše očekávání. A co je nejvíce potěšující, že také vybraná finanční částka je opět vyšší, činí 23 950,- Kč.

Ráda bych ještě jednou poděkovala všem účinkujícím a celému realizačnímu týmu. Výtěžek koncertu, po odečtení nákladů na technické zabezpečení, předáme na začátku nového roku dětskému oddělení havířovské nemocnice a měl by sloužit k nákupu přístrojového vybavení.