Také v letošním školním roce nabízíme všem studentkám a studentům od kvarty výše pravidelné společné volejbalové tréninky. Do školního volejbalového klubu se můžou přihlásit pokročilí, ale i úplní začátečníci, kteří se nebojí zpotit či spadnout na zem. Tréninky povede držitel trenérské licence.

Tréninky mohou být v úterý od 15:40 do 17:15 a ve středu od 14:00 do 15:30 – podle většinové volby hráček a hráčů první nebo druhý termín, v případě zájmu budou tréninky v obou dnech.

Zájemci, přihlaste se e-mailem (tomis@gkh.cz), přes MS Teams nebo osobně V. Tomisovi (kabinet v přízemí u laboratoře fyziky) do středy 13. 9. 2023. Uveďte jméno a příjmení, třídu a termín (úterý – středa – oba dny). Počet hráčů je omezen na 18.

Z členů ŠVK se rekrutují reprezentantky a reprezentanti GKH do městského a často i okresního kola středoškolských volejbalových her. Hráči se také mohou přednostně přihlásit na výjezd(y) do Jastrzebie. Zdejší volejbalový klub Jastrzębski Węgiel je aktuální mistr polské Plusligy (v současnosti nejlepší volejbalová liga na světě) a finalista Ligy mistrů! V uplynulé sezóně zde hrálo 7 reprezentantů čtyř zemí, z toho 3 olympijští vítězové z Francie, 2 polští vicemistři světa a česká volejbalová hvězda Jan Hadrava. Trenérem je Marcelo Mendez, který současně trénuje reprezentaci Argentiny a získal s ní na olympiádě bronzové medaile. Také letos bude tým aspirovat na titul mistra Polska a na vítězství v Lize mistrů!

VOLEJBAL JE NÁDHERNÁ HRA!