Postupujeme na kraj v orientačním běhu

V pondělí 6. května proběhlo za sychravého počasí Městské kolo havířovských škol v orientačním běhu. Kontroly byly rozmístěny v okolí SPŠ Stavební Havířov, kde se střídala městská zástavba s parky. Překážkou bylo také několik oplocených areálů a lesoparků. Soutěže se zúčastnilo celkem 295 závodníků z šestnácti škol. Mezi týmy středních škol jsme se v kategorii chlapců i dívek umístili na prvním místě. V týmech základních škol se po sečtení výsledků všech jednotlivců umístili žáci primy až tercie na druhém místě. Oba týmy postupují do Krajského finále škol v orientačním běhu, které se bude konat 15. května v Dolní oblasti Vítkovice.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci a držíme pěsti do krajského finále.