Druhý rok projektu v plném proudu : Erasmus+ pomáhá

  1. rok projektu Erasmus + v plném proudu

Nový školní rok má svůj start už dávno za sebou a naše projektové aktivity také. Všichni erasmáci se už znají osobně, nová přátelství vzkvétají a plnění projektových úkolů přestalo být povinností.

Do konce kalendářního roku budeme pracovat na tématech Animals in Legends and Historical Personalities in Legends. Nejvíc se ale těšíme na další mobilitu, která se bude konat v dubnu, u nás v ČR.

V měsíci říjen připravili erasmáci v rámci tématu Animals in Legends, mini benefici pro opuštěná zvířata z útulku Max. Výtěžek z koncertu (700 KČ), jsme 1. 11. předali provozovatelům. Alex Vonsík o tom napsal krátký článek.

Erasmus pomáhá

Tématem měsíce října v projektu Erasmus+ byla zvířata v legendách a napříč historií, což je nesmírně zajímavé, ale usoudili jsme, že by bylo fajn pomoci i zvířatům v aktuální nouzi. Uspořádali jsme proto malý benefiční koncert a vybraný obnos zanesli do havířovského útulku. Jeho nalezení sice dalo týmu v čele s p. Tabáškovou značně zabrat a nepřízeň počasí také neusnadnila provedení, ale příspěvek byl přijat s vděkem a úsměvem. Tím náš zájem ovšem nekončí, plánujeme vzít psíky na procházku, čímž bychom chtěli pozvat všechny, kteří chtějí udělat radost a užitečně strávit pár chvil. Děkujeme všem, kteří přispěli.

Tým Erasmu

Fotografie a krátké záznamy z koncertu naleznete zde :  https://www.facebook.com/sineadjanad/posts/1687454844598690

https://www.facebook.com/GymKomHavirov/posts/316350465516272

https://www.facebook.com/pg/GymKomHavirov/videos/?ref=page_internal